Zábava a hry | Tipy pro práci v týmu | Stmelující zážitek | Čas na poradu   
letáček 1: web, tisk                                leták 2: web, tisk

 Co je to TMEL?

TMEL je akce pro skautské týmy. Víkend, na který přijedete a dostanete prostor pro řešení svých problémů, inspiraci a náměty do další činnosti a krom jiného i dost zážitků, kde se jako tým skutečně poznáte a dáte dohromady.

Přihlásit se mohou týmy 3-5 lidí, kteří jsou skutečný tým a pracují spolu během roku. Mezi účastníky musí být skutečný vedoucí týmu a účastníci musí být starší 15 let.

Nejbližší TMEL se koná na podzim 2013 a je určen primárně pro střediska a oddíly Prahy 6. 

TMEL Prahy 6

  • Termín: 29.11. - 1.12. 2013
  • Místo: dostupné z Prahy
  • Cena: do 500Kč
  • Přihlášení:
    1. Vyplň přihlášku níže (každý člen týmu)
    2. Poté se vám ozveme s dalšími informacemi
  • Kontakt: tmel@dvojka.cz


Přihláška na TMELKdo je za tím?

 Plavčík   Up  Aleš KL  Fíja    
 V současné chvíli jsem vedoucí 18. střediska Kruh v Praze a kromě Tmelu se podílím se na běhu dvou skautských kurzů - VLK Gemini Castor a ČK Double. V zaměstnání se pohybuji mezi fundraisingem pro projekt Skautské století a lektorováním ve sdružení Jules a Jim. Na Tmelu se budu věnovat fungování týmu a role vedoucího v týmu.
 Už pár let zástupkyně vedoucího střediska Javor. Donedávna členka týmu Polibku Múzy, před lety bývala také zástupkyní vedoucí oddílu a součást týmů Gemini a OBROK09. Baví ji vést porady a psát z nich zápisy, fotit a chodit (nejen) po horách, nebaví ji snad žádný sport. Profesně se zabývá lesem a jeho managementem.
Skautsky se věnuji zejména oddílu Pražská Dvojka. Pár let jsem vedl tým Polibku Múzy a také Žirafu Střed. Pracuji v Seznamu jako produktový manažer služby Mapy.cz. Dále se zajímám o počítače, focení a vše pěkné.
Jsem studentkou Andragogiky a personálního řízení na FF UK a hrozně ráda se podílím na přípravě různých akcí. Krom TMELu mě můžete například potkat na Gemini, Ventu,Žirafě Střed a do letoška jsem se ještě pohybovala v týmech Polibku Múzy a Komponovaného večera na Mikulášském víkendu. Na TMELu se na vás všechny těším!:)
sem něco dopíše...